Genel Tanıtım Yazıları

Her Keseye Kredi

Written by Erol Apaydın

Kredi Danışmanlık Firmaları

Kredi danışmanlık firmaları müşterileri için onların gelir ve gider durumlarını göz önüne alarak en uygun krediyi bulmalarını sağlayan bir hizmettir. Bu konuda çalışan birçok firma müşterilerine beklentileri ve mali durumlarını hesaba katarak onların en iyi hizmeti alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Kredi danışmanlık firmaları bu açıdan her keseye uygun kredileri müşterilerine sunabilmekte ve ayrıca kredi sürecinin de takibinde kalarak onlara yüzde yüz memnuniyet güvencesini verebilmektedir.

Bankaların sağladığı düşük faizli veya uygun vadeli krediler konusunda tüketicinin gelir ve harcama durumunun da dikkate alınarak bilgilendirilmesi, kredi için gerekli belgelerin toplanması ve kredinin takibi gibi birçok konuda danışmanlık hizmeti veren kredi danışmanlık firmaları bu sayede müşterilerin kredi çekerken karşılaştığı düşük kredi notu ya da uygun olmayan ödeme imkanları gibi problemler konusunda kendilerine yardımcı olabilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi

Bankalar müşteriye kredi vermek için genellikle SGK dökümü isteseler de bazı durumlarda gelir belgesiz kredi çekmek de mümkündür. Tüketiciler kimi zaman ellerindeki taşınmaz malları göstererek kimi zaman ise güvenilir bir kefil yoluyla gelir belgesiz kredi çekme imkanına sahiptir. Bu konuda kredi danışmanlık servisi gelir belgesiz kişilere de hizmet sunarak onların kredi çekebilmelerine olanak sağlayabilmektedir.

Faturalı Hatta Kredi

Son dönemde getirilen düzenleme ile cep telefonları için yapılan taksit imkanları ortadan kaldırılmış cep telefonunu yenilemek ya da yeni bir cep telefonu almak isteyenler için ise faturalı hatta kredi yöntemi ile yeni bir cep telefonuna sahip olma fırsatı sunulmuştur. Faturalı hatta kredi yöntemiyle gerekli şartları sağlayan kullanıcılar, GSM şirketlerinin sunduğu kampanyalar doğrultusunda fatura ücretlerine ek olarak cihaz ücretini de vadelenmiş bir şekilde ödeyerek cep telefonlarını yenileyebilmekte ya da yeni bir cep telefonu satın alabilmektedir.

About the author

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.