Genel Tanıtım Yazıları

Güçlü Bireyler Yetiştiren Çiğli Anaokulu

Written by Erol Apaydın

Geleceğe sağlam bir şekilde adım atan güçlü bireyler yetiştirmek için eğitim çok küçük yaşlarda başlamalıdır. Bu nedenle ilkokul çağına yetişene kadar çocukların anaokulu eğitiminin mutlaka doğru bir kurumda verilmesi gereklidir. İşte bu noktada meraklı ve araştırmacı bir yapı ile kendini geliştirmeyi isteyen küçük çocuklar için Çiğli anaokulu tercihlerinde Nazlı Akbalık Anaokulu kurumunu tercih edebilirsiniz.

Kurum, okul öncesi eğitim sayesinde sosyal ilişkileri gelişmiş ve özgüveni yüksek bireyler yetiştirmeyi planlamaktadır. Yeteneklerin keşfedildiği ve zihinsel gelişimin doğru bir şekilde tamamlandığı bir dönem için özenli bir eğitim sağlanmaktadır. Yetişkinliğe geçişte önce çocuğun sorunlarının önüne geçilmesi ve başarılı bir öğrencilik hayatına giriş yapılması için tam profesyonel bir program ile hizmet verilmektedir.

Annelerin En Çok Güvendiği Çiğli Kreş Tercihi

Nazlı Akbalık Anaokulu, Çiğli kreş tercihleri konusunda annelerin en çok güvendiği kurumlardan birisidir. Kurum, disiplin ve işleyiş açısından güvenilir olduğu kadar eğitim açısından da pozitif sonuçlar doğurması açısından annelerin en çok beğendiği kurumlardan arasında bulunmaktadır. Bu nedenle temel basamağı oluşturan okul öncesi eğitim konusunda, çocuklara kendini tanıma şansı verecek nitelikli bir eğitim programı sunulmaktadır.

Kurum bünyesinde kreş dönemindeki çocuklar için matematik ve mental aritmetik eğitimleri, satranç ve akıl oyunları, dans eğitimi gibi birçok eğitim programı sunulmaktadır. Drama eğitimi, görsel sanatlar, seramik dersi ve müzik eğitimi gibi sanat eğitimleri yer almaktadır. Ayrıca hareket eğitimi, ses çalışması ve beceri çalışmaları gibi birçok özel eğitim ile büyük bir gelişim avantajı oluşturulmaktadır.

Çiğli Yaz Okulu Neden Tercih Edilmelidir?

Eğitim-öğretim sezonu boyunca anaokulu ve kreş eğitimleri ile desteklenen çocukların yaz mevsimleri okula hazırlık için yaz okuluna devam etmesi doğru olacaktır. Her gün disiplinli bir şekilde ders başlangıcı, yemek öğünleri, serbest zamanlar, sanat çalışmaları ve paylaşım zamanları gibi birçok etkinlik yaz okulu bünyesinde yer almaktadır.

Her sabah evinizden güvenli bir şekilde servisler ile Çiğli yaz okulu için çocuklarınız alınır ve gün sonunda da çocuklarınız yine evlerinize güvenle ulaştırılır. Özel bir program sağlayan bu sistem için nazliakbalik.k12.tr adresi üzerinde net bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz.

About the author

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.